Laur Eksperta 2020/2021

Z przyjemnością informujemy, że Work Manager, system klasy ERP, uzyskał Znak Jakości w VI edycji konkursu „Laur Eksperta” w kategorii produkty i usługi. 


Znak Jakości nadawany jest przez Kapitułę Ekspertów, w skład której wchodzą profesorowie i doktorzy z najlepszych polskich uczelni (takich jak: Uniwersytetu Ekonomiczny w Poznaniu, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, Politechnika Białostocka) oraz uznani eksperci. Patronat nad konkursem sprawuje m.in. Polskie Towarzystwo Towaroznawcze.

Produkty i usługi wyróżniane Znakiem Jakości „Laur Eksperta” muszą spełniać bardzo wysokie wymagania w zakresie  innowacji,  nowoczesności i wysokiej jakości, które ponadto pozytywnie wyróżniają się na tle innych rozwiązań dostępnych na rynku.

Jest to ogromny dowód uznania wieloletniej pracy naszego zespołu nad ciągłym doskonaleniem rozwiązań, aby zapewnić klientom narzędzia najwyższej jakości, w pełni odpowiadające ich potrzebom. Serdecznie dziękujemy za udzielone zaufanie oraz wieloletnią współpracę.


Oficjalne wręczenie Certyfikatu odbędzie się w trakcie Gali Finałowej, po unormowaniu sytuacji epidemicznej i ponownym otwarciu możliwości organizacji wydarzeń publicznych.


O zbliżającym się wydarzeniu będziemy informować Państwa na bieżąco.


MENU