Nasze realizacje

Pinkcolor

user-icon

Problem firmy

W firmie Pink Color problemem było precyzyjne przekazywanie informacji do dużej grupy osób i rozliczanie surowców, półproduktów i produktów w obrębie dużych zleceń kompletacyjnych.

description-icon

Opis

Firma Pink Color jest drukarnią offsetową mieszczącą się w Strzelcach Górnych niedaleko Bydgoszczy. Drukarnia zatrudnia od 30 do 60 osób w zależności od ilości zleceń kompletacyjnych. Firma wykonuje usługi poligraficzne dla swoich partnerów oraz duże kompletacje składające się z wielu elementów.

solution-icon

Rozwiązanie

Wprowadzenie systemu ERP Work Manager z rejestracją przebiegu pracy i gospodarką magazynową na stanowiskach produkcyjnych za pomocą aplikacji Start Stop.

effect-icon

Efekt

Uzbrojenie firmy w system Work Manager umożliwia łatwe tworzenie rozbudowanych wielostanowiskowych elektronicznych zleceń produkcyjnych, za pomocą których są rejestrowane poszczególne wykonywane przez pracowników czynności. Ponadto zużycie surowców, powstawanie braków i półproduktów jest rozliczane w czasie rzeczywistym na każdym stanowisku. Pomimo skomplikowanych zleceń czynności rejestracyjne nie zajmują wiele czasu po zastosowaniu pracy w brygadach.

MENU